„Parma“ galingai pradėjo rungtynes ir pirmavo (17:2). Antrame kėlinyje šeimininkų pranašumas buvo išaugęs ir iki 20-ies taškų (37:17), o po taiklaus A. Juškevičiaus tolimo metimo paskutinėmis antro kėinio sekundėmis „Parma“ pirmavo 52:38.

Net ir po trijų kėlinių Permės klubas kontroliavo situaciją (69:58), bet ketvirtame kėlinyje Krasnodaro krepšininkai perėmė iniciatyvą ir laimėję kėlinį 32:16 iškovojo pergalę.

„Parma“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyvus A. Juškevičiaus pasirodymas. Lietuvis per 32 minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, bet taip pat ir 3 kartus suklydo.

E. Žukauskas per 31 minutę pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Parma“: Adas Juškevičius 22, Artiomas Parakhouski 19 (9 atk. kam.), Artiomas Zabelinas 14, Marekas Mejeris ir Aleksandras Platunovas po 11.

„Lokomotiv-Kuban“: Errickas McCollumas 26 (5 rez. perd.), Johnathanas Motley 20 (9 atk. kam.), Stantonas Kiddas 18, Gregas Whittingtonas 11.