Monakiečiams tik simboliškai padėjo komandos lyderis Mike'as Jamesas. Traumuotas amerikietis aikštėje neišbuvo nė 3 minučių.

„AS Monaco“ krepšininkai ketvirto kėlinio pradžioje atsiliko net 21 taško skirtumu (44:65), tačiau vėliau gerokai priartėjo.

Baigiantis mačui penktą pražangą užsidirbo Donatas Motiejūnas. Per 25 minutes jis surinko 5 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 1/4 bauda), 9 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Šeimininkams Parisas Lee sukaupė 19 (6 rez. perd., 26 naud. bal.), o Danilo Andjušičius – 12, Dwayne'as Baconas – 10 taškų.

Nugalėtojams Sergio Rodriguezas sumetė 13, Kyle'as Hinesas – 11, Malcolmas Delaney – 10, Benas Bentilas – 9 taškus.

Primename, kad kitą trečiadienį „AS Monaco“ su D-Mo lankysis pas Kauno „Žalgirį“.

Retą pergalę turnyre pasiekė ir iš turnyro lentelės dugno pakilo Atėnų „Panathinaikos“ (4/10) klubas, kuris 82:67 (30:25, 13:18, 14:9, 25:15) apgynė namų sienas prieš Berlyno ALBA (5/9) ekipą.

Pergalę Graikijos čempionams nukalė 20 taškų įskraidinęs ir 11 rezultatyvių perdavimų išdalinęs Darylas Maconas, centras Georgios Papagiannis, pasižymėjęs 14 taškų (7/12 dvitaškiai), 10 atkovotų kamuolių ir 4 blokais, bei puolėjas Leonidas Kaselakis ir gynėjas Howardas Sant-Roosas, atitinkamai pridėję 17 ir 16 taškų.

Albatrosams 18 taškų pasiūlė Marcusas Erikssonas, 13 – Oscaras da Silva, 11 – Jaleenas Smithas.

Šis rezultatas turnyro lentelės apačioje paliko vienišauti žalgiriečius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)