Pastaruoju metu strigti pradėjusi „Zenit“ ekipa pralaimėjo jau trečią kartą paeiliui – 80:86 (18:16, 23:24, 21:21, 18:25).

Apylygėse rungtynėse „Fenerbahče“ pirmoje jų pusėje į priekį tempė net 22 taškus surinkęs Janas Vesely, o po pertraukos čekui į pagalbą atėjo ir vis drąsiau iniciatyvos imtis pradėjęs Nando De Colo.

Likus žaisti 4 min. 40 sek. „Zenit“ dar buvo priekyje 72:71, tačiau mačo pabaigą sužaidė itin prastai. Kamuolys šeimininkams tiesiog krito iš rankų, Xavi Pascualio minutės pertraukėlės nedavė jokių rezultatų, o panika Rusijos ekipoje patyrę svečiai puikiai pasinaudojo persverdami rezultatą ir anksčiau laiko užsitikrindami antrąją pergalę paeiliui.

Jau minėtasis J. Vesely sužaidė rezultatyviausias savo karjeros Eurolygoje rungtynes. Čekas pelnė 32 taškus (9/11 dvit., 2/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus. Iki asmeninio efektyvumo rekordo pakartojimo vidurio puolėjui pritrūko vos vieno balo.

N. De Colo prie pergalės pridėjo 18 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus (28 naud. bal.), Dyshawno Pierre'o sąskaitoje – 13 taškų.

„Zenit“ Jordanas Loydas surinko 19 taškų, o antras pagal rezultatyvumą buvo Mindaugas Kuzminskas, kuris per 26 min. pridėjo 17 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 15 efektyvumo balų.

23 min. žaidusio Artūro Gudaičio sąskaitoje – 7 taškai (3/5 dvit., 1/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 9 naudingumo balai.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Belgrade, kur vietos „Crvena Zvezda“ (6/8) ekipa 81:76 (19:15, 17:23, 20:15, 25:23) nugalėjo vienus iš turnyro lentelės lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ (9/4) krepšininkus.

„Crvena Zvezda“:
Nikola Kaliničius 25 (8/13 dvit., 6 rez. per.), Luka Mitrovičius 12, Dejanas Davidovacas 11, Nate'as Woltersas ir Nikola Ivanovičius – po 10 taškų.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 18, Saša Vezenkovas ir Kostas Sloukas – po 12 taškų.