34 minutes aikštėje praleidęs Bendžius per jas surinko 25 taškus (2/2 dvit., 5/8 trit., 6/9 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 30 naudingumo balų. Puolėjui tai buvo naudingiausios šio Italijos lygos sezono rungtynės.

Svečiai iš Sardinijos turėjo galimybę išplėšti pergalę pratęsimo pabaigoje, tačiau lemiami Giacomo Devecchi ir Davido Logano tritaškiai buvo netaiklūs. Bendžiaus ekipos neišgelbėjo ir tai, jog visų rungtynių metu ji realizavo net 18 iš 37 tolimų metimų.

„Virtus“: Kyle'as Weemsas 19 (7 atk.kam.), Marco Belinelli 16, Mouhammadou Jaiteh (9 atk.kam.) ir Milošas Teodosičius (2/9 trit., 6 atk.kam., 10 rez.perd.) po 15, Amaras Alibegovičius 11 taškų.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 25, Geraldas Robinsonas 21 (8 rez.perd.), Davidas Loganas 17 (2/10 trit.), Filipas Kruslinas 16 taškų.

Dviejų „lietuviškų“ ekipų dvikovoje sekmadienį pergalę šventė Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo „Nutribullet Basket“ (6-4), namuose rezultatu 86:76 (16:13, 22:24, 16:14, 32:25) pranokusi Osvaldo Olisevičiaus „Reggio Emilia Unahotels“ (4-6).

Prie pergalės Dimša pridėjo 7 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą. Pralaimėjusiems Olisevičius surinko 10 taškų (1/ 4 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 4 asmenines pražangas.

Dimšos klubas po pergalės žengia ketvirtoje, o Olisevičiaus – dešimtoje turnyro lentelės vietoje. Bendžiaus atstovaujama Sardinijos ekipa tarp šešiolikos lygos komandų užima keturioliktąją poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)