Sankt Peterburge „Crvena Zvezda“ nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją ir sugebėjo varžovus sukaustyti gynybos gniaužtuose – neleido jiems pelnyti nė 60 taškų.

Belgrado ekipa į priekį šovė nuo pat rungtynių pradžios ir po truputį didino skirtumą iki 21 taško paskutinio kėlinio pradžioje (65:44).

Neįprastai netaikliai „Zenit“ komanda metė dvitaškius – pataikė 16 iš 34 metimų (47 proc.) bei tritaškius – 3/19 (15 proc.). Taip pat aikštės šeimininkai suklydo 18 kartų.

Atitinkamai prastai rungtynės susiklostė ir abiem lietuviams. 15 min. žaidęs Artūras Gudaitis pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir surinko 1 naudingumo balą.

Čekijoje prie Lietuvos rinktinės pergalės pirmadienį pasaulio čempionato atrankos rungtynėse svariai prisidėjęs Mindaugas Kuzminskas penktadienį taškų nepelnė. Jis per 13 min. prametė 3 dvitaškius ir tritaškį, atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko -4 naudingumo balus.

Zenit“: Jordanas Mickey 16, Conneris Frankampas 12, Andrejus Zubkovas 9.

„Crvena Zvezda“: Nate'as Woltersas 14, Nikola Kaliničius ir Ognjenas Kuzmičius po 11, Ognjenas Dobričius 9.

Paskutinėse penktadienio rungtynėse ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrė Milano „Armani“ (8-5) komanda. Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje 76:81 (15:18, 18:24, 23:24, 20:14) turėjo pripažinti Berlyno ALBA (5-8) krepšininkų pranašumą.

Beveik visas rungtynes iniciatyvą savo rankose turėjo Berlyno komanda, o jos didžiausia persvara sužaidus 25 minutes buvo 17 taškų (60:43.)

Dvikovos pabaigoje svečiai sugrąžino intrigą, kai sumažino skirtumą iki 3 taškų, tačiau ALBA pergalės iš rankų nepaleido.

Aikštės šeimininkai įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 41:26.

ALBA: Marcusas Erikssonas 21, Maodo Lo 12, Luke'as Sikma 9 (6 atk.k., 7 rez.p.).

Armani“: Malcolmas Delaney 12, Kyle'as Hinesas 10, Shavonas Shieldsas 9.