Kitų metų vasario 25–27 dienomis „Lietkabelio“ ekipa varžysis atrankoje Belgrade, kur tik nugalėtojai pelnys bilietą į pagrindinį turnyrą, vyksiantį Eurolygos finalinio ketverto Berlyne metu.

„Tai yra istorinis įvykis mūsų klubui ir Panevėžio krepšiniui. Dėkojame Panevėžio miesto savivaldybei, su kurios pagalba jaunimo komanda pirmą kartą žais tarptautiniame turnyre. Kol kas sudėties nenorime atskleisti, bet tai bus talentingai žaidėjai ne tik iš Panevėžio, bet ir visos Lietuvos bei keli užsieniečiai“, – „kklietkabelis.lt“ sakė klubo direktorius Martynas Purlys.

„Lietkabelio“ jaunimo komandą treniruos Nenado Čanako asistentas Laimonas Eglinskas, o jam talkins buvęs krepšininkas, dabar treneriu dirbantis panevėžietis Žydrūnas Valuckis. Ekipos sudėtis bus paskelbta kiek vėliau. Turnyro taisyklės reikalauja, kad žaidėjai nebūtų vyresni nei 18 metų.

Kartu su „Lietkabeliu“ turnyre Belgrade kovos vietos „Crvena Zvezda“, „Partizan“ , „Next Generation Team“ ir „Mega Mozzart“ (visos – Serbija) ekipos, taip pat Vilerbano ASVEL (Prancūzija), Bursos „Tofaš“ (Turkija) bei Valensijos „Valencia“ (Ispanija) jaunuoliai.

Turnyre tradiciškai dalyvaus ir Kauno "Žalgirio" jaunimo komanda, kuri sausio 21-23 d. Miunchene varžysis vienoje grupėje su Berlyno ALBA (Vokietija), „Brno“ (Čekija), Saragosos „Casademont“ (Ispanija), Miuncheno „Bayern“, Miuncheno „Next Generation“ (abi – Vokietija), Madrido „Real“ (Ispanija) ir Basano del Grapos „Orange 1” (Italija) jaunimu.

Dar dvi komandų grupės varžysis Patruose (Graikija) ir Varezėje (Italija).