Pirmoje mačo pusėje dviženklį pranašumą turėję, tačiau jo išsaugoti nesugebėję serbai svečiuose krito prieš Belgijos rinktinę (2-0) rezultatu 69:73 (21:13, 20:16, 22:25, 6:19).

Antrajame kėlinyje Serbija pirmavo 36:22, o solidų pranašumą svečiai turėjo ir sužaidus tris kėlinius – tuomet jie buvo priekyje 63:54.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje serbų puolimas sustojo – per kiek daugiau nei 6 minutes jie pelnė vos 2 taškus, o tuo pasinaudoję belgai spurtavo 12:2 bei persvėrė rezultatą 66:65.

Svarbiausią metimą šiame mače pataikė Samas Van Rossomas – Belgijos rinktinės veteranas likus žaisti 57 sekundes tritaškiu išvedė savo komandą į priekį 72:69.

Milošas Teodosičius tuomet prametė du tritaškius, o galutinai serbus paskandino Aleksa Avramovičiaus klaida.

Kartu su serbais ir belgais atrankos A grupėje varžosi ir Latvija bei Slovakija.

Belgija: Samas Van Rossomas 20, Ismaelis Bako 14 (11 atk. kam.), Jeanas-Marcas Mwema 11 (6 atk. kam.).

Serbija: Aleksa Avramovičius 19, Filipas Petruševas 16, Milošas Teodosičius 14 (8 rez. perd.).

Tuo metu atrankos B grupės rungtynėse sekmadienį Graikijos rinktinė (1-1) rezultatu 77:67 (16:18, 22:12, 20:18, 19:19) nugalėjo Baltarusiją (1-1).

Nugalėtojus į priekį vedė po 14 taškų pelnę Leonidas Kaselakis ir Dimitrios Agravanis. Rinktinėje debiutavęs Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Panagiotis Kalaitzakis pridėjo 5 taškus.

Pralaimėtojams po 17 taškų surinko Maksimas Salašas ir Uladzislau Blizniukas.

Kitose B grupės rungtynėse Turkija (1-1) namuose 84:67 (16:23, 21:14, 23:17, 24:13) įrodė pranašumą prieš Didžiąją Britaniją (1-1).

Turkus į priekį vedė Shane'as Larkinas, kuris pelnė 22 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

17 taškų prie pergalės pridėjo Bugrahanas Tunceras. Pralaimėtojams 17 taškų surinko Danas Clarkas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)