Dvikovą pakiliau pradėjo žalgiriečiai, kurie po Manto Kalniečio tritaškio ir Tylerio Cavanaugh metimo iš po krepšio pirmavo 11:5 ir privertė Šarūną Jasikevičių skubiai prašyti minutės pertraukėlės. Pasitarimas katalonams padėjo: jie smeigė tris tritaškius iš eilės ir perėmė kontrolę į savo rankas. Pirmą kėlinį „Barca“ laimėjo 24:17, o antrame ketvirtyje susikrovė ir 17 taškų persvarą – 44:27.

Ispanijos čempionai ir toliau nemažino apsukų bei po Roko Jokubaičio tolimo dūrio atitrūko 19 taškų atstumu – 75:56. Gynėjas iš Mažeikių ir toliau skriaudė savo buvusią komandą – 88:62, o vėliau atsisėdo ant atsarginių suolo ir jau iš šono stebėjo, kaip pergalingai finišuoja komandos jaunimas – 96:73.

Išvykose žaliai-balti pralaimėjo septintą mačą iš eilės ir visos tos nesėkmės patirtos dviženkliais skirtumais.

Itin solidžiai pasirodęs Rokas nugalėtojams per 23 minutes surinko 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir sukaupė 20 naudingumo balų.

Rungtynės:

„Barcelona“ – Kauno „Žalgiris“ 96:73 (24:17, 28:21, 23:20, 21:15).

„Barcelona“: Rokas Jokubaitis 15 (7 rez. perd.), Piere'as Oriola 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Nigelis Hayesas 12, Nikola Mirotičius 11, Kyle'as Kuričius 10, Sertačas Šanli 9, Sergi Martinezas 8, Rolandas Šmitas 7, Nicolas Laprovittola 5, Michaelis Caicedo ir Rafa Villaras po 3 taškus.

„Žalgiris“: Tai Websteris 13, Marekas Blaževičius 10 (4/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), Mantas Kalnietis, Tyleris Cavanaugh ir Zoranas Dragičius po 9, Lukas Lekavičius ir Janis Strelniekas po 6, Edgaras Ulanovas 5 (6 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 4, Johas Nebo 2 taškai. Artūras Milaknis (13 min.) ir Regimantas Miniotas (6 min.) taškų nepelnė.

Eurolyga: "Žalgiris" - "Barcelona"

„Barcelonai“ negalėjo padėti traumuoti Nickas Calathesas, Cory Higginso ir Alexas Abrinesas bei į Ugandos rinktinę išvykęs Brandonas Daviesas, o „Žalgiriui“ trūko Nielso Giffey'aus, Pauliaus Jankūno ir Joffrey Lauvergne'o.

Praėjusiame sezone žalgiriečiai „Barcai“ nusileido abu kartus – 62:73 namuose ir 62:86 svečiuose.

Kitą ketvirtadienį „Žalgiris“ savo aikštėje priims dviejų lietuvių – Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio – atstovaujamą Vitorijos „Baskonią“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (260)