Po dviejų kėlinių abi komandos išliko toje pačioje startinėje pozicijoje (37:37), tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Italų bandymai išlyginti žaidimą baigėsi nesėkmingai ir, Z. Lukičius savo debiutą prie Rusijos rinktinės vairo pažymėjo įtikinama pergale.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Antonas Astapkovičius, 17 – Sergejus Toropovas, 12 – Artiomas Komolovas.

Meo Sacchetti auklėtinių gretose išsiskyrė Stefano Tonutas ir Amedeo Tessitori, pelnę atitinkamai 20 ir 19 taškų.

Rusijos rinktinė įspūdingai pataikė nuo trijų taškų linijos – 12/21 (57 proc.) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 27:23.

Tbilisyje vykusiose G grupės rungtynėse Gruzijos rinktinė su Maskvos CSKA žvaigžde Tornike Šengelija priešakyje tik po atkaklios kovos 88:83 (28:24, 17:22, 19:20, 24:17, 24:17) įveikė Ukrainos krepšininkus.

Taškas į tašką vykusių rungtynių atomazga įvyko likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes – po pataikytų Thadduso McFaddeno ir T. Šengelijos metimų aikštės šeimininkai pirmą kartą susikrovė didžiausią 6 taškų persvarą.

Ukrainos krepšininkai mėgino atkurti intrigą, tačiau 2016 metais Kauno „Žalgiryje“ žaidusio natūralizuoto amerikiečio Jerome'o Randle'o klaidos ir netaiklūs metimai bei laiko trūkumas to padaryti Ainaro Bagatskio auklėtiniams neleido.

Su CSKA ketvirtadienį Maskvoje 77:74 Miuncheno „Bayern“ įveikęs T. Šengelija savo nacionalinėje ekipoje pasižymėjo dvigubu dubliu – 16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, tačiau rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo natūralizuotas amerikietis Thaddusas McFaddenas.

Įžaidėjo sąskaitoje 27 taškai ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Jis buvo sunkiai sulaikomas prie tritaškio linijos – pataikė net 7 tolimus metimus iš 13.

Gruzijos rinktinei taip pat 23 taškus pelnė Giorgi Šermadini, 11 pridėjo Beka Burjanadze.

Ukrainos nacionalinėje ekipoje išsiskyrė Viačeslavas Petrovas, surinkęs 16 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. Jam gerai talkino J. Randle'as. Buvusio žalgiriečio sąskaitoje – 16 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Bogdanas Blizniukas pridėjo 18 taškų.

F grupės rungtynėse penktadienį jėgas tarpusavyje išmėgino būsimi Lietuvos rinktinės varžovai. Bosnija ir Hercegovina savo aikštėje 97:90 (17:23, 27:33, 31:11, 22:23) nugalėjo Čekijos krepšininkus, su kuriai Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje susigrums pirmadienį.

Čekai pirmavo du su puse kėlinio, tačiau tuomet savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, išlaikiusiu iniciatyvą savo rankose iki pat dvikovos pabaigos.

Didžiausia Čekijos krepšininkų bėda – didelis klaidų skaičius. Čekai suklydo 19 kartų, o jų varžovai – vos 9. Bosniai laimėjo kovą dėl kamuolių 33:29.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Dzananas Musa, 20 – Amaras Gegičius, 15 – Emiras Sulejmanovičius, 12 – Miralemas Halilovičius, 11 – Johnas Robersonas.

Čekijos rinktinėje išsiskyrė net 31 tašką pelnęs Davidas Jelinekas. Jis pataikė 6 iš 9 tritaškių, 3 iš 5 dvitaškių ir visus 7 baudų metimus.

16 taškų svečiams pridėjo Ondrejus Sehnalas, 14 – Martinas Peterka, 13 – Tomas Kyzlinkas, 10 – Jaromiras Bohačikas.

2023 metų pasaulio čempionato atranka tęsis 15 mėnesių. Pirmajame atrankos varžybų etape 32 komandos suskirstytos į 8 grupes po 4 rinktines. Į kitą etapą pateks po tris geriausias kiekvienos grupės rinktines.

Antrajame etape bus sudarytos keturios grupės po šešias komandas. Pirmajame etape pasiekti rezultatai bus įskaičiuoti. Į pasaulio čempionatą pateks po tris pajėgiausias rinktines iš kiekvienos antrojo etapo grupės. Iš 12 rinktinių iš Europos išsikovos bilietą į pagrindinį turnyrą.

2023 metų planetos vyrų krepšinio pirmenybės vyks trijose Azijos šalyse – Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje.