Nuo rungtynių pradžios savo sąlygas aikštėje diktavo „Partizan“ žaidėjai, antrajame kėlinyje padidinę skirtumą iki 10 taškų. Tačiau atkarpą 8:0 sužaidę Nenado Čanako auklėtiniai įpusėjus dvikovai jau kvėpavo varžovams į nugaras – 38:39.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą (42:54), tačiau „Lietkabelis“ baltos vėliavos nekėlė ir po trijų kėlinių išsaugojo galimybę atkurti intrigą – 60:66.

Vis dėlto ketvirtą kėlinį spurtu 7:0 pradėję Ž. Obradovičiaus auklėtiniai vėl išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (73:60).

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę panevėžiečiai vėl priartėjo prie varžovų (77:80), tačiau per likusį laiką taškų pelnyti nesugebėjo, o „Partizan“ pergalės iš rankų neišleido.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais gruodžio 8 dieną namie su Badalonos „Joventut“.

Partizan“: Zachas LeDay 19, Alenas Smailagičius ir Gregoras Glasas po 13, Aleksa Avramovičius ir Balsa koprivica po 12, Kevinas Punteris 11.

Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19, kristupas Žemaitis ir Kasparas Berzinis po 12, Nikola Radicevičius 9, Gabrielius Maldūnas ir Panagiotis Kalaitzakis po 8, Vytenis Lipkevičius 7 (10 atk.k.), Djoordje Gagičius 2, karolis Giedraitis 0.