Jei pirmas kėlinys nieko blogo nežadėjo, tai nuo antrojo pradžios iniciatyvą perėmę „Uniks“ krepšininkai po truputį didino savo pranašumą, kol skirtumas išaugo net iki 35 taškų (95:60).

Kazanės komanda fantastiškai pataikė tolimus metimus – net 14 iš 29 (48 proc.) tritaškių buvo taiklūs. Savo ruožtu „Armani“ tritaškius metė vos 29 proc. taiklumu (8/27).

Aikštės šeimininkai taip pat visiškai nepaliko jokių šansų svečiams kovoje dėl atšokusių kamuolių. Šis santykis E. Messinos vyrams nedaro garbės – „Armani“ pralaimėjo kovą dėl kamuolių 18-39.

Uniks“: Isaiah Canaanas 22 (6/8 tritaškiai), O.J. Mayo 20 (5/9 tritaškiai), Johnas Brownas 19, Tonye Jekiri 10.

Armani“: Nicolo Melli ir Shavonas Shieldsas ir Luigi Datome po 10, Kyle'as Hinesas 8.

„Dizainerių“ penktadienį laukia ne ką mažesnis iššūkis – Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-3) komanda, kuri trečiadienį šventė nesunkią pergalę savo aikštėje.

Xavi Pascualio auklėtiniai trečiadienį 75:66 (20:14, 22:16, 17:20, 16:16) nugalėjo Berlyno ALBA (3-7) krepšininkus ir iškovojo 4-ą pergalę iš eilės.

Lygi kova Sankt Peterburge truko iki antrojo kėlinio pradžios, kuomet aikštės šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą ir laikė iniciatyvą savo rankose iki pat dvikovos pabaigos.

Didžiausias skirtumas tarpo komandų buvo po didžiosios pertraukos ir siekė 13 taškų (43:30). ALBA suklydo 18 kartų, o „Zenit“ – 8.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 22 min. pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo 2 metimus, prasižengė 2 kartus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas „Zenit“ ekipai per 10 min. pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškis, 0/1 tritaškiai), perėmė kamuolį, prasižengė triskart, išprovokavo pražangą ir surinko 0 naudingumo balų.

Puikias rungtynes sužaidė Jordanas Loydas, per 30 min, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 33 naudingumo balus.

Zenit“: Jordanas Loydas 25 (33 naud.b.), Jordanas Mickey 12, Conneris Frankampas 10, Artūras Gudaitis 9.

ALBA: Marcusas Erikssonas 20, Johannesas Thiemannas 11, Maodo Lo 10.

Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo čempionų titulą ginantys Stambulo „Anadolu Efes“ (4-6) krepšininkai.

Ergino Atamano auklėtiniai trečiadienį namie 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (6-4) komandą.

Pažymėtina, kad paskutiniame kėlinyje svečiams pavyko sukrapštyti vos 3 taškus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 29 (33 naud.b.), Vasilje Micičius 19, Shane'as Larkinas 10.

Olympiakos“: Saša Vezenkovas 17 (26 naud.b.), Moustapha Fallas 15, Thoomas Walkupas 9.