Atleidus Duško Ivanovičių ir klubo vairą perimus Nevenui Spahijai baskai teigiamai sureagavo į šias permainas ir po galingai sužaisto antro kėlinio, kurį laimėjo net 30:10, pirmavo daugiau nei užtikrintai – 55:32. Panašų atotrūkį šeimininkai išlaikė iki pat finalinės sirenos.

„Baskonią“ į pergalingą kelią grąžino puikiai pasirodęs Rokas Giedraitis. Snaiperis iš Lietuvos per 31 minutę sumetė 21 tašką (2/3 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2, o perėmė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

23 tašką nugalėtojams surinko centras Stevenas Enochas, dar pridėjęs ir 11 sugriebtų kamuolių. 14 taškų pasiūlė Wade'as Baldwinas.

Starto penkete žaidęs Tadas Sedekerskis per 22 min. pasižymėjo 9 taškais (0/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), 5 nusiimtais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu.

Svečiams 21 tašką sukaupė Nikola Ivanovičius (7 rez. perd.), 12 – Maikas Zirbesas.

Laimėjo ir kitas Ispanijos atstovas Madrido „Real“ (8/2). Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 87:74 (33:24, 18:19, 16:11, 20:20) parklupdė Vilerbano ASVEL (6/4) kolektyvą.

Karališkąjį klubą į priekį vedė nuostabiai atakavęs Fabienas Causeur su 25 taškais (4/5 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 2/2 baudos). Įsismaginęs prancūzas trečio kėlinio pabaigoje paleido taiklų šūvį ir iš kone aikštės vidurio.

18 taškų pelnė Guerschonas Yabusele, 12 – Walteris Tavaresas (10 atk. kam.).

ASVEL gretose 26 taškus įmetė Elie Okobo (6 rez. perd.), 14 – Dylanas Osetkowski, 12 – Chrisas Jonesas.

Tuo metu Miuncheno „Bayern“ (4/6) krepšininkai 71:63 (22:12, 13:18, 14:16, 22:17) apgynė namų sienas prieš Stambulo „Fenerbahče“ (3/7) vyrus, kurie jau penktadienį susigrums su Kauno „Žalgiriu“.

Bavarai iššvaistė 13 taškų persvarą, bet galiausiai vis tiek triumfavo.

Jiems pergalę nukalė Vladimiras Lučičius su 22, Corey Waldenas su 16 ir Augustine'as Rubitas su 13 taškų.

„Fener“ nuo nesėkmės neišgelbėjo 16 Marko Guduričiaus, 12 Jano Vesely ir 10 Devino Bookerio taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)