ACB lygos rungtynėse namuose katalonai 79:87 (21:19, 17:16, 25:28, 16:24) krito prieš „Valencia“ (6-4) krepšininkus.

„Barca“ geriau pradėjo rungtynes ir laikė iniciatyvą savo rankose iki trečiojo kėlinio vidurio. Tuomet šeimininkai dar buvo priekyje 54:47.

Vis dėlto „Valencia“ dar iki ketvirčio galo išlygino rezultatą, o Bojano Dubljevičiaus tritaškiai lemiamo kėlinio pradžioje leido spurtuoti 13:2 ir įgyti dviženklį pranašumą 76:65.

Dviženklį deficitą „Barcelona“ turėjo ir likus žaisti 3 minutes (70:81). Nors Š. Jasikevičiaus kariauna pamėgino išsigelbėti ir priartėjo 77:83, laiko šeimininkams nebeužteko.

Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 13 minučių, per kurias įmetė 3 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22, Nicolas Laprovittola 13, Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas (7 rez. perd.) po 12.

„Valencia“: Jasielis Rivero 18 (7 atk. kam.), Xabieras Lopezas-Arostegui 17, Bojanas Dubljevičius 15, Klemenas Prepeličius 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)