Galisijos atstovai antrame kėlinyje du kartus pirmavo 11 taškų skirtumu (23:12 ir 28:17), bet persvaros neišlaikė ir po atkaklios kovos krito prieš baskus.

Svečiams Laurynas Birutis per 25 minutes surinko 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 4/6 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą.

18 taškų pridėjo Kassiusas Robertsonas, 14 – Viny Okouo (9 atk. kam.).

Nugalėtojams 21 tašką sukaupė Ludde Hakansonas, 11 – Valentinas Bigote.

Gytis Masiulis per 22 minutes pasiūlė 7 taškus (2/6 dvitaškiai, 3/5 baudos) ir 3 atkovotus kamuolius, o Regimantas Miniotas per 20 min. – 6 taškus (3/5 dvitaškiai) ir 7 nusiimtus kamuolius.

Tuo metu prieš porą dienų Kauno „Žalgirio“ komandą Eurolygoje pranokęs Madrido „Real“ (9/1) turėjo sunkumų Fuenlabradoje.

Pablo Laso auklėtinių kailį prieš vietos „Montakit“ (2/8) ekipą išgelbėjo tik taiklus Thomo Heurtelio tritaškis aidint ketvirto kėlinio sirenai – 88:85 (34:20, 13:29, 17:20, 24:16).

Šeimininkams net 52 taškus suvertė Obi Emegano ir Dušanas Rističius – atitinkamai 27 ir 25.

Karališkajam klubui 19 taškų pelnė Fabienas Causeuras, 15 – Alberto Abalde, 14 – Th. Heurtelis (4/5 tritaškiai).

„Real“ krepšininkai pergalėmis susilygino su kol kas neklumpančia pirmenybių lydere „Barcelona“ (9/0), kuri savo šio turo rungtynes žais sekmadienio vakarą su „Valencia“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)