Arizonos komanda pradėjo rungtynes spurtu 16:2, o 19-metis lietuvis per šią atkarpą pelnė 11 taškų. Po pirmo kėlinio „Wildcats“ turėjo 25 taškų persvarą, o antrame ją dar labiau padidino ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Ą. Tubelis aikštėje praleido tik 16 minučių, bet per jas pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.) bei atkovojo 9 kamuolius. Jis taip pat blokavo 1 varžovo metimą ir perėmė 1 kamuolį.

Ant parketo taip pat pasirodė Ąžuolo brolis Tautvilas, kuris per 2 minutes sykį suklydo. Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa „Wildcats“ ekipai per 18 minučių surinko 9 taškus.

Pergales šventė ir kitos lietuvių atstovaujamos komandos. Augusto Marčiulionio atstovaujama „Saint Mary's“ koledžo „Gaels“ (2/0) ekipa namuose 67:58 (28:31) nugalėjo „Texas Southern Tigers“ (0/2).

19-metis krepšininkas per 19 minučių pelnė vos 1 tašką (0/1 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir 3 kartus asistavo komandos draugams.

Simono Lukošiaus atstovaujamas „Butler Bulldogs“ (2/0) namuose 85:53 (38:30) susitvarkė su „Central Arkansas Bears“ (0/2). Lietuvos krepšininkas per 27 minutes pelnė 4 taškus (1/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)