Nugalėtojų gretose Donatas Motiejūnas žaidė 14:22 min., pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo bei surinko 5 naudingumo balus.

Šeimininkai kur kas tiksliau atakavo tiek iš žaidimo, tiek nuo baudų metimo linijos, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (17 – 14), kur kas rečiau klydo (9 – 20) bei beveik dvigubai daugiau surinko naudingumo balų (111 – 63).

Antrame kėlinyje šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, o po pirmosios mačo pusės pirmavo 55:43.

Po pertraukos trečiame kėlinyje „Monaco“ neleido svečiams priartėti ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 12-os taškų persvarą (72:60).

Lemiamame ketvirtyje Prancūzijos klubas tik didino persvarą, o likus kiek mažiau nei 4 min. ekipas skyrė 20-ies taškų praraja (86:66).

„Monaco“: Mike James 18 (3/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 18 naud. b.), Dwayne Bacon ir Danilo Andjusič po 16, Will Thomas ir Leo Westermann po 13 taškų.

„Bayern“: Vladimir Lučič 15, Othello Hunter 14, Deshaun Thomas ir Augustine'as Rubitas po 10 taškų.