Mindaugas Kuzminskas žaidė 19 minučių, pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei du kartus prasižengė.

Jis ir Mateuszas Ponitka – naudingiausi nugalėtojų gretose, surinkę po 13 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis rungtyniavo 18 minučių, pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Po rezultatyvios pirmosios rungtynių pusės šeimininkai pirmavo 49:43.

Trečiame kėlinyje „Olympiakos“ gynyboje surakino šeimininkų puolimą bei iki minimumo sumažino savo deficitą (58:57).

Lemiamo ketvirčio pradžioje Moustapha Fallas buvo persvėręs rezultatą, bet visą ketvirtą kėlinį žaidęs M. Kuzminskas netrukus vėl sugrąžino minimalų pranašumą „Zenit“ ekipai.

Būtent nuo jo dvitaškio prasidėjo sėkminga šeimininkų atkarpa 9:0, kurios „Zenit“ atitrūko 67:59.

Likus 2:20 min. „Olympiakos“ kabinosi į savo šansus (76:71), tačiau Andrejus Zubkovas pataikė svarbų dvitaškį, o kitoje atakoje suklydo Kostas Sloukas.

Billy Baronas pridėjo dar du taškus ir iš esmės nulėmė „Zenit“ pergalę (80:71).

Šeimininkai geriau pataikė dvitaškius (22/34, 64.7 % – prieš 20/40, 50 %), kiek dažniau klydo (11 – 7), bet laimėjo kovą „po lenta“ (36 – 25).

„Zenit“: Conneras Frankampas 16 (4/5 trit.), Billy Baronas 14, Jordanas Loydas (2/6 trit., 5 atk. kam.) ir Mindaugas Kuzminskas (4/5 dvit.) po 12, Mateušas Ponitka ir Jordanas Mickey (5 atk. kam.) po 7.

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas 17 (4/8 dvit., 3/6 trit.), Moustapha Fallas (4/8 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Konstas Sloukas (4/5 dvit.) po 13, Tyleris Dorsey 11 (3/6 trit.), Hassanas Martinas 7.