„Žalgirio“ ir „Ryto“ dvikova sumušė visus rekordus: tapo žiūrimiausiomis „Betsafe-LKL“ rungtynėmis 2021-aisiais metais, žiūrimiausia viso BTV kanalo programa šiemet, žiūrimiausia sporto transliacija šį rudens sezoną visuose Lietuvos kanaluose, aplenkusi net Eurolygą, skelbia LKL.lt.

Savo rodymo laiku t. y. 17.00 – 19.37 val. sekmadienį buvo populiariausia tuo metu rodyta programa šalyje“, – puikius rezultatus apžvelgė LNK kanalų grupės programos direktorius Jurgis Jefremovas.

Preliminariais atidėto žiūrėjimo duomenimis, sekmadienį vykusių „Žalgirio“ ir „Ryto“ rungtynių reitingas buvo 6,5 proc. (pasiekiamumas 16,2 proc.), o jas pažiūrėjo beveik pusė milijono žiūrovų (457 tūkst.).

„Mūsų pasiekti skaičiai rodo, kad žmonėms svarbiausia – geras turinys, kurį mes pradedame kurti dar neprasidėjus rungtynėms. Dirbame pasitelkdami savo resursus ir media kanalus, jog pasiektume žiūrovą ir jam primintume bei paskatintume įsijungti būsimą transliaciją.

Smagu, jog šios rungtynės tapo žiūrimiausia šio sezono sporto transliacija, manau, tai daug ką pasako“, – sakė LKL komunikacijos vadovas Vaidas Leliuga.

„Žalgirio“ vadovas: nesame verti tokio sirgalių palaikymo

Neeilinę krizę patiriančio „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas neslepia nuostabos matydamas arenoje sirgalius bei fanų palaikymą.

Anot jo, komanda dabar nėra verta tokio palaikymo.

„Visiems sakau, ir treneriams, ir žaidėjams, buvo tokių krizių, kur bijodavai išeit į gatvę. Dabar toks palaikymas, žmonės eina į tribūnas, visas fanų palaikymas, jie norėjo prieš treniruotę ateiti palaikyti komandą...

Čia yra kosmosas, tai, ko kiti nesuvokia, aš pats esu apakęs, jog turime tokį palaikymą būdami tokioje prastoje situacijoje.

Didžiausia pagarba, kokia tik gali būti, ir didžiausias stimulas. Man jo nereikia, bet žaidėjams, treneriams tai didžiausia motyvacija kiekvieną dieną, kaip sakau, nusileisti ant to parketo ir arti, arti, arti bei atsiskaityti už tą palaikymą, kurio šiam momentui esame neverti“, – kalbėjo P. Motiejūnas „Žalgirio“ išplatintame vaizdo siužete.