„Olympiakos“ po pirmojo kėlinio atsiliko dviženkle persvara, tačiau vėliau visiškai sukaustė svečių puolimą, per tris kėlinius jiems leido surinkti vos 36 taškus ir pasiekė įtikinamą pergalę 86:65 (17:27, 11:8, 24:14, 27:13).

Jeanas-Charlesas Livio ir Tyleris Dorsey šeimininkams pelnė po 18, Kostas Papanikolau ir Thomas Walkupas – po 11 taškų.

Pralaimėjusiems 12 surinko Alpha Diallo, po 11 – Danilo Andjušičius ir Donta Hallas.

Donatas Motiejūnas per 18 min. pridėjo 9 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 9 efektyvumo balus.

Mike'as Jamesas šį kartą daugiau skandino, nei tempė į priekį „Monaco“ – 27 min. žaidęs amerikietis realizavo vos 2 iš 11 metimų iš žaidimo, surinko 7 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir į kamuolius prarado.

Nepasisekė ir kitai komandai su lietuviais. Vitorijos „Baskonia“ (3/5) namie 69:87 (14:21, 23:21, 19:19, 15:24) nusileido jau penktą pergalę paeiliui iškovojusiai Tel Avivo „Maccabi“ (6/2) ekipai.

Po pertraukos vėl Eurolygos rungtynėse žaidęs Rokas Giedraitis, kaip ir Tadas Sedekerskis, rungtynes pradėjo baskų ekipos starto penkete.

Rokas per 32 min. surinko 9 taškus (3/6 dvit., 1/5 trit.,), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 efektyvumo balus.

Tadas per 17 min. taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.) ir po kartą atkovojo kamuolį, perėmė kamuolį bei asistavo komandos draugui.

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 15, Simone Fontecchio 13, Matthew Costello 13, Ladry Nnoko 10 taškų.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 21, Ante Žižičius 16, Jalenas Reynoldsas 16, Keenas Evansas – 14 taškų.

Paskutinės aštuntojo turo rungtynės buvo labai įtemptos – Miuncheno „Bayern“ (3/5) namie metė rimtą iššūkį Madrido „Real“ (6/2), tačiau paskutines dvi minutes visiškai užstrigo puolime ir pralaimėjo 76:80 (13:13, 19:30, 26:17, 18:20).

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 20, Darrunas Hilliardas 16, Deshaunas Thomas 11, Othello Hunteris ir Corey Waldenas po 10 taškų.

„Real“: Guerschonas Yabusele 21 (5/6 dvit., 3/4trit.), Sergio Llullas 10, Vincentas Poirier ir Alberto Abalde po 9 taškus.