Prieš lemiamą kėlinį svečiai atsiliko 49:61. Spurtu 10:0 ketvirtą kėlinį pradėję „Barcelonos“ krepšininkai visiškai pavijo šeimininkus (59:61).

Po Ettore Messinos minutės pertraukėlės šeimininkai ir toliau strigo puolime, o Brandonas Daviesas dvitaškiu atstatė pusiausvyrą (61:61), o netrukus Nigelis Hayesas persvėrė rezultatą svečių naudai 63:61.

Daugiau nei penkių minučių „Olimpia“ taškų sausrą dvitaškiu nutraukė Nicolo Melli, tačiau netrukus B. Daviesas atsakė metimu su pražanga (63:65).

Shavonas Shieldsas tritaškiu pašokdino iš vietų Milano klubo gerbėjus – šeimininkai likus 2:44 min. išsiveržė į priekį 67:65.

Š. Jasikevičius prašė minutės pertraukėlės. Po jos Rolands Šmits prametė sudėtingą metimą, o Luigi Datome pataikė tritaškį su pražanga, po tikslios baudos – 71:67.

B. Daviesas buvo netikslus, o S. Rodriguezas priartino „dizainerius“ prie pergalės – 73:67.

Galutinis rezultatas – 75:70. „Barcelonai“ tai – antra nesėkmė paeiliui.

Rokas Jokubaitis žaidė 16 minučių, pelnė 5 taškus (2/2 dvit., 1/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, išprovokavo dvi pražangas bei surinko 4 naudingumo balus.

Svečiai padarė daugiau klaidų (12-9), prametė net 7-is baudos metimus (9/16), tragiškai metė iš toli (3/16, 18,8 proc. – 10/26, 38,5 proc. „Olimpia“), bet nežymiai laimėjo kovą „po lenta“ 34-30.

„Olimpia“: Luigi Datome 17 (2/5 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), Devonas Hallas 16, Shavonas Shieldsas ir Konstantinos Mitoglu po 11 taškų.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 12 (5/8 dvit., 2/3 baud., 6 atkov. kam.), Nigelis Hayesas ir Nikola Mirotičius po 10, Nickas Calathesas ir Kyle Kuric po 9 taškus.

Kroato rekordas neišgelbėjo UNIKS Vilerbane

Mario Hezonja Vilerbane pasiekė asmeninį Eurolygos rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordą – pelnė 27 taškus, surinko 29 naudingumo balus, tačiau to nepakako siekiant palaužti ASVEL ekipą.

Svečiai iš Tatarstano 82:85 nusileido šeštą pergalę iškovojusiems ir „Barceloną“ pavijusiems ASVEL krepšininkams.

Vilerbano ASVEL – Kazanės UNIKS 85:82 (21:24, 18:12, 26:21, 20:25)

ASVEL (6/2): Chris Jones 25 (8/10 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud., 27 naud. balai), David Lighty 19, Elie Okobo 17 taškų.

UNIKS (3/5): Mario Hezonja 27 (10/12 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), Tonye Jekiri ir Lorenzo Brown po 12, Isaiah Canaan 10, John Brown 9 taškai.