Likus minutei tritaškį pataikė Nando de Colo bei padidino svečių pranašumą iki 7-ių taškų (87:80).

Užsitęsusi šeimininkų ataka tikslo nepasiekė, o „Fenerbahče“ pergalę įtvirtino Pierria Henry – 91:82.

Po trijų savaičių CSKA gretose į rikiuotę grįžo Tornikė Šengelija. Sveikatos problemas išsprendęs Maskvos ekipos bokštas žaidė beveik 28 minutes bei pelnė 10 taškų.

Rezultatyviau šeimininkų ekipoje žaidė Willas Clyburnas – 26 taškai, bei Danielis Hackettas – 15 taškų.

Nugalėtojų gretose net penki krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. Naudingiausias – Janas Vesely: 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai. Čekui sėkmingai talkino Nando de Colo – 18 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.) bei 4 rezultatyvūs perdavimai.

Šeimininkai nežymiai laimėjo kovą „po lenta“ – 33-25, vienodai klydo (9-9), tačiau rečiau dalinosi kamuoliu (18-22 rez. perd.), prasčiau pataikė iš toli (11/36, 30,6 proc. – 11/20, 55 proc.).

CSKA negalėjo padėti nugaros traumą besigydantis Marius Grigonis.

CSKA: Willas Clyburnas 26 (7/9 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud., 9 atkov.kam.), Danielis Hackettas 15 (6/10 dvit., 1/6 trit.), Tornikė Šengelija 10, Aleksejus Švedas 9.

„Fenerbahče“: Nando de Colo 18, Janas Vesely 17, Marko Guduričius ir Devinas Bookeris po 13, Marialis Shayokas 12 taškų.

Kitame ture po savaitės CSKA namuose priims Tel Avivo „Maccabi“, „Fenerbahče“ savo arenoje susitiks su Milano „Olimpia“.