Pirmo kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržęs Talino klubas likus 3 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos susikrovė rekordinę 14 taškų persvarą (60:46). Nors per likusį laiką CSKA šiek tiek sumažino atsilikimą, bet „Kalev“ pergalės nepaleido.

Nugalėtojams Rauno Nurgeras įmetė 15 taškų (8 atk. kam.), JeQuanas Lewisas pridėjo 12 (5 atk. kam., 4 rez. per.), Davionas Berry – 9, Kregoras Hermetas – 8.

CSKA ekipai Gabrielis Lundbergas pelnė 13 taškų, Danielis Hackettas pridėjo 10, Nikita Kurbanovas – 8.

Vieningosios lygos nugalėtojų titulą ginančiai Maskvos ekipai šiose rungtynėse negalėjo padėti ne tik nugaros skausmų kamuojamas M. Grigonis, bet ir vidurio puolėjas Nikola Milutinovas bei Johannesas Voigtmannas.

Tiesa, Maskvos klubas sulaukė Tornikes Shengelijos sugrįžimo. Puolėjas aikštėje per 24 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus, tačiau jo pastangų pergalei neužteko.