Po trijų kėlinių „Parma“ pirmavo 57:56, minimalų pranašumą K. Maksvyčio auklėtiniai turėjo ir iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 4 minutėms (65:64). Bet iniciatyvos ėmėsi UNKIKS lyderis Mario Hezonja. 25 metų kroatas pataikė dvitaškį, realizavo tolimą metimą, o lemiamą spurtą 9:1 užbaigė dar vienu dvitaškiu.

M. Hezonja šiose rungtynėse per 32 minutes įmetė 27 taškus (10/15 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Parma“ ekipai Adas Juškevičius per 15 minučių pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

E. Žukauskas per 13 minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Parma“: Jeremiah Hillas 14, Mareks Mejeris 12 (6/7 dvit.), Jevgenijus Voronovas ir Adas Juškevičius (2/3 trit.) po 8, Marcelis Ponitka 7.

UNIKS: Mario Hezonja 27 (10/15 dvit.), Johnas Brownas 19 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Lorenzo Brownas 8.