Prieš šias rungtynes dvi pergales iš eilės iškovojusi Bilbao komanda įpusėjus rungtynėms turėjo 5 taškų deficitą (40:45), o trečiame kėlinyje komandas skyrė net 15 taškų (46:61).

Nors ketvirtame kėlinyje Bilbao „Surne“ krepšininkams kelis kartus pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (67:69, 70:72), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidę pergalę iškovojo šeimininkai, Manresos „Baxi“.

Pralaimėjusiems G. Masiulis per 23 minutes įmetė 9 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/8 baudos metimai) ir sugriebė 11 kamuolių, o R. Miniotas per 11 minučių surinko 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Valentinas Bigote surinko 16 taškų, Andrew Goudelockas – 14 (2/8 tritaškiai).

Nugalėtojams Danielis Perezas pelnė 18 taškų, Francisco ir Chima Moneke pridėjo po 14.