T. Dimša per 29 minutes pelnė 18 taškų, o „NutriBullet“ (4 pergalės/2 pralaimėjimai) 96:78 (24:30, 20:14, 27:15, 25:19) įveikė Varezės „Openjobmetis“ (1/5). 27 metų lietuvis realizavo 4 dvitaškius iš 5, 3 tritaškius iš 9, tikslą pasiekė ir vienintelis baudų metimas. T. Dimša taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo metu Varezės „Openjobmetis“ ekipoje žaidžiantis lietuvis Paulius Sorokas buvo naudingiausias savo komandos žaidėjas. 29 metų krepšininkas per 36 minutes pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„NutriBullet“ gretose rezultatyviausias buvo 21 tašką pelnęs De'Wayne'as Russellas (8 rez. perd.), 19 pridėjo Nicola Akele.

„Openjobmetis“ komandoje pasižymėjo 20 taškų pelnęs Anthony Beane'as, 17 pridėjo Alessandro Gentile, 16 – Jalenas Jonesas.

Kitose Italijos pirmenybių 6 turo rungtynėse Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (3/3) išvykoje 50:79 (15:22, 15:20, 6:18, 14:19) turėjo pripažinti čempionato lyderių Milano „Armani Exchange“ (6/0) pranašumą.

Naudingiausiai savo komandoje žaidęs E. Bendžius per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Taip pat Sasario klubui po 10 taškų pelnė Davidas Loganas ir Jasonas Burnellas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų pelnęs Kostas Mitoglou (13 atk. kam.), 13 pridėjo Troy Danielsas, po 10 – Luigi Datome ir Jerianas Grantas.