Vokietijos sostinės klubas rezultatyviame mače svečiuose 101:89 (21:18, 22:20, 28:25, 30:26) įveikė Bambergo „Brose“ (4-2) su Martinu Gebenu.

M. Gebenas pralaimėtojams per 6 minutes sukrapštė 3 taškus (0/1 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Bambergo ekipoje spindėjo 29 taškus pelnęs Christianas Sengfelderis, o nugalėtojus į priekį vedė 14 taškų pelnęs Luke'as Sikma.

Įdomu, kad bent po 6 taškus pelnė visi dešimt ant parketo išbėgę ALBA žaidėjai. Šeši iš jų surinko dviženklį taškų skaičių.

„Žalgiris“ namuose ALBA krepšininkus priims penktadienį. Tai bus Eurolygos autsaiderių akistata – kauniečiai savo sąskaitoje turi 7 pralaimėjimus, o Berlyno klubas – 2 pergales ir 5 nesėkmes.

Kitose Vokietijos pirmenybių rungtynėse sekmadienį Miuncheno „Bayern“ (4-1) ekipa 87:78 (22:16, 22:30, 27:16, 16:16) nugalėjo Bairoto „Medi“ (1-4) su Martynu Sajumi.

M. Sajus per 27 minutes įmetė 13 taškų (3/6 dvit., 7/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Miuncheno komandą į priekį vedė 17 taškų surinkęs Augustine'as Rubitas. Othello Hunteris pridėjo 14 taškų.