Kauno ekipai tai buvo antras iš eilės laimėjimas ir tuo pačiu ketvirta pergalė per paskutinius penkis NKL turus.

Kauniečiams Motiejus Krivas per 13 minučių pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/5 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Rezultatyviausias su 17 taškų buvo Liutauras Lelevičius (6/10 dvit., 5/6 baud.).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 19 taškų (4/13 dvit., 11/15 baudų metimai), 22 atkovoti kamuoliai ir 28 naudingumo bali.

22 sugriebti kamuoliai – naujasis sezono rekordas. Iki šiol rekordas priklausė Augustinui Mikštus, atkovojusiam 16 kamuolių.

Rungtynių likimas sprendėsi pačioje susitikimo pabaigoje. Likus 11 sek. Tomas Balčiūnas įmetė vieną baudą ir nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultatą (67:68).

Tuomet Liutaras Lelevičius taip pat įmetė tik vieną baudą ir jaunieji žalgiriečiai turėjo 2 taškų persvarą (69:67).

Justas Vieversys turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet abu jo baudų metimai tikslo nepasiekė. Tokią pačią galimybę turėjo ir Erikas Jakštys, bet jo dvitaškis skriejo pro šalį.

Paskutinius šešis taškus kauniečiams pelnė L. Lelevičius.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (6/10 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Motiejus Krivas 16 (6/10 dvit., 9 atk. kam.), Ugnius Jaruševičius 9 taškai (5 atk. kam., 4 per. kam., 4 blok.).

„Delikatesas“: Tomas Balčiūnas 19 (4/13 dvit., 11/15 baud., 22 atk. kam., 4 kld., 28 naud. bal.), Darion Angelo Rackley 13 (3/7 dvit., 2/3 trit., 4 per. kam.), Laimonas Remeikis 12 (6/8 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Erikas Jakštys 9 taškai (1/7 dvit.).