Jonavos „Cbet“ krepšininkas Justinas Ramanauskas sužaidė karjeros rungtynes, tačiau svarbiausias 21 metų žaidėjo metimas skriejo pro šalį, o tai leido Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komandai džiaugtis itin sunkia pergale

Netikėtai sužvėrėjęs „CBet“ gynėjas per 28 minutes pelnė 29 taškus (3/11 dvit., 7/12 trit. 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Iki šiol LKL pirmenybėse jo rezultatyvumo rekordas buvo 9 taškai.

Jonavos ekipos vyriausias treneris Virginijus Šeškus būtent J. Ramanauskui patikėjo lemiamą metimą paskutinėmis sekundėmis, tačiau su kibia Vytauto Šulskio gynyba susidūręs krepšininkas rezultatą išlyginti ir pratęsimą išplėšti galėjusį dvitaškį prametė.

Tomas Lekūnas likus žaisti sekundę dar pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o svečiai per likusį laiką užpulti nebesuspėjo.

Jonavos ekipa kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 51:34, o pagal puolime atkovotus kamuolius pirmavo net 22:4, tačiau stokojo taiklumo. „CBet“ iš žaidimo metė 40 proc. taiklumu (32/81), o uteniškiai – 51 proc. (31/61). Tritaškius Ž. Urbono kariauna realizavo 50 proc. taiklumu (11/22).

„Juventus“: Patrickas Milleris 23 (6 rez. perd.), Tomas Lekūnas 17 (6 atk. kam.), Gintautas Matulis 14, Vytautas Šulskis 12, Martynas Gecevičius 10.

„CBet“: Justinas Ramanauskas 29, Vitalijus Kozys 19, Edvinas Šeškus (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Juanas Palaciosas (9 atk. kam.) – po 12.

Kitose rungtynėse Panevėžyje vietos „Lietkabelis“ (5/3) 88:70 (20:12, 21:15, 19:24, 28:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/6) ekipą.

Panevėžiečiai iniciatyvą perėmė nuo pirmų minučių ir po pirmo kėlinio turėjo 8 taškų persvarą. Antrame kėlinyje puikiai krepšį iš dviejų taškų zonos atakavę šeimininkai (14/20) toliau didino persvarą ir po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 41:27.

Po ilgosios pertraukos labiau aktyvesni buvo svečiai 10 minučių atkarpą laimėkę 24:19.Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 9 taškų (60:51).

Vis dėlto, ketvirtame kėlinyje panevėžiečiai vilčių svečiams nesuteikė. Paskutinį ketvirtį 28:19 laimėję „Lietkabelio“ krepšininkai įtvirtino savo pranašumą ir pasiekė penktąją pergalę LKL čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 16 taškų surinkę Dorde Gagicius ir Nikola Radičevičius, 14 pridėjo Karolis Giedraitis.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje pasižymėjo 17 taškų pelnęs Paulius Petrilevičius.