„Ryto“ komanda nuo pradžių uždavė gerą toną rungtynėms (13:5), ant parketo jau pirmame kėlinyje pasirodė į sostinę grįžęs Maurice’as Ndouras, padėjęs išlaikyti tempą – 29:19. Dviženklis skirtumas, kurį vilniečiai turėjo po pirmojo kėlinio, vėliau tik augo. Ivanas Buva ir M. Ndouras didino persvarą (34:19), o įpusėjus rungtynėms vilniečių pranašumas siekė 27 taškus (60:33).

Po didžiosios pertraukos „Nevėžis-Optibet“ nesugebėjo atsitiesti – šeimininkų duobė tik dar labiau gilėjo, o puolimas strigo. Mindaugo Girdžiūno, Vaido Kariniausko ir Arno Butkevičiaus tritaškiai leido vilniečiams visiškai dominuoti po trijų kėlinių – 71:36. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir „Rytas“ įsirašė į sąskaitą dar vieną laimėjimą.

M. Ndouras sugrįžimo į LKL rungtynėse per 19 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Šiame mače užfiksuotas ir istorinis pasiekimas. Kėdainių ekipoje mačo pabaigoje debiutavo 14-metis kartvelas Avtandilas Bakhtadze – jis sužaidė 43 sekundes ir taip tapo jauniausiu visų laikų „Betsafe-LKL“ debiutantu. Jis aplenkė Edviną Šeškų. Per šį laiką jaunuolis spėjo pramesti tritaškį, atkovoti kamuolį, atlikti rezultatyvų perdavimą ir surinkti 1 naudingumo balą.

„Nevėžis-Optibet“: Marius Valinskas 17, Vytenis Čižauskas 13, Danielius Lavrinovičius (7 atk. kam.) ir Domantas Vilys – po 8, Matas Jucikas 7.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 22 (4/6 trit.), Ivanas Buva 17 (8 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 16, Kennethas Smithas ir Gytis Radzevičius (7 atk. kam.) – po 10.