Rungtynėse ant parketo pasirodė ir dvi dublerinės ekipos žaidėjos – Ugnė Sirtautaitė bei Gerda Raulušaitytė.

Vilnietės rungtynes pradėjo galingu spurtu 12:2 ir iš karto perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Gitauto Kievino auklėtinės po 10 minučių susikrovė solidžią 12 taškų persvarą (17:5).

Nors antrajame ketvirtyje padaugėjo skylių gynyboje, „Kibirkšties-MRU“ ekipa sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 16 taškų (33:17).

Po ilgosios pertraukos Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės subyrėjo tiek gynyboje, tiek puolime. Savo aikštės pusėje G. Kievino auklėtinės praleido 20 taškų, o pačios sugebėjo surinkti vos 10. Po sužaisto trečiojo kėlinio vilniečių įgyta persvara ištirpo iki 6 taškų 43:37.

Ketvirtajame kėlinyje įtampa augo. Likus žaisti 26 sekundes Slovakijos krepšininkės realizavo tritaškį metimą ir atotrūkį sumažino iki 2 taškų. Kitoje aikštelės pusėje Camille Droguet išprovokavo dvi pražangas, pataikė dvi baudas iš keturių, o sostinės ekipa šventė pergalę 4 taškų persvara.

„Kibirkštis-MRU“: C. Droguet 15, L. Sakevičiūtė 11 (12 atk. kam., 19 naud. bal.), J. Miknaitė 9.

„Piestanske Cajky“: M. Tadic 28, V. Pirttinen 5.

Sekmadienį Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ susitiks su šeimininkėmis, „Zabiny Brno“ krepšininkėmis.