Rusijos klubas prasčiau pradėjo susitikimą, bet antrame kėlinyje buvo perėmęs iniciatyvą ir kurį laiką pirmavo.

Vis dėlto po pertraukos 9:0 spurtavę Pablo Laso auklėtiniai išvengė neramumų mačo pabaigoje.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Artūras Gudaitis aikštėje praleido 21 min. ir šeimininkams pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Antrasis „Zenit“ legionierius iš Lietuvos Mindaugas Kuzminskas žaidė 14 min. ir tenkinosi 2 taškais (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių) ir sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Sankt Peterburgo atstovai ypač prastai realizavo baudų metimus, pataikę vos 2 iš 8 (25 proc.).

Nugalėtojų gretose naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Thomasas Heurtelis, kurio kraityje – 15 taškų bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Zenit“: Billy Baronas 14, Jordanas Loydas 11, Mateuszas Ponitka 10, Jordanas Mickey 9;

„Real“: Thomasas Heurtelis 15, Walteris Tavaresas 14, Fabienas Causeuras 13, Guerschonas Yabusele 11.