„Šiaulių-7bet“ komanda pateikė skundą dėl LKL sporto direktoriaus sankcijų žaidėjui Jonathanui Elmore'ui, kuriam už grubų veiksmą, 2021 m. spalio 10 d. vykusių rungtynių tarp Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ ir „Šiaulių-7Bet“ metu, buvo skirta 400 eurų dydžio bauda (nuobauda skirta pagal LKL Nuostatų 68.15. punktą).

LKL Drausmės komisijai įvertinusi surinktą medžiagą, padarė išvadą, jog „Šiaulių-7bet“ komandos žaidėjas J. Elmore‘as puldamas krepšį panaudojo neleistiną veiksmą alkūne į besiginančio žaidėjo galvos/kaklo sritį, taip pažeisdamas LKL nuostatų 9.2.1. punktą ir ir 68.15 punktą. Šis judesys traktuotinas kaip nenatūralus judesys metimo metu, pavojingas kito dalyvio sveikatai nesportinis veiksmas.

Kadangi tai buvo pirmas šio žaidėjo tokio pobūdžio pažeidimas, nustatytos aplinkybės sudarė prielaidą sumažinti LKL sporto direktoriaus sprendimu paskirtą 400 eurų baudą ir skirti minimalią 150 eurų baudą, numatytą už LKL nuostatų 68.15 punkto pažeidimus.

LKL Drausmės komisijos posėdžio metu nagrinėtas ir Panevėžio „Lietkabelio“ skundas dėl LKL sporto direktoriaus sankcijos žaidėjui Kasparui Berziniui, kuriam buvo skirtas įspėjimas už kontaktą su varžovų žaidėju Tanneriu Leissneriu, 2021 m. spalio 12 d. vykusių rungtynių Vilniaus „Rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ metu.

LKL Drausmės komisijai įvertinus surinktą medžiagą bei nenustačius LKL nuostatų 68.15. punkto pažeidimo sudėties Kaspars Berzins veiksmuose, LKL sporto direktoriaus skirta sankcija „įspėjimas“ yra panaikinta.

2021-2022 m. LKL Drausmės komisiją sudaro: Tomas Pačėsas (Alytaus „Dzūkijos“ klubo garbės prezidentas), Rimantas Endrijaitis (Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšinio klubo prezidentas), Martynas Purlys (Panevėžio „Lietkabelio“ klubo direktorius), Žygintas Voronavičius (LKL teisinio partnerio „Cobalt“ vyresnysis teisininkas) ir Remigijus Milašius (LKL prezidentas).