Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai įpusėjus rungtynėms pirmavo 35:23, o po trijų kėlinių turėjo 9 taškų persvarą (58:49). Tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje „Barcelona“ pralaimėjo kelių minučių atkarpą 0:10 ir likus minutei pirmavo tik 72:70. Abiejų komandų žaidėjai netrukus apsikeitė baudų metimais, o „Barsos“ pergalę įtvirtino du baudų metimus realizavęs Corey Higginsas.

„Barcelona“ ekipoje žaidžiančiam Rokui Jokubaičiui rungtynės nebuvo sėkmingos. 20-metis krepšininkas nesusiklostė per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų pelnęs K. Kuričius. „Unicaja“ ekipoje pasižymėjo 15 taškų surinkęs Michaelas Ericas.

„Unicaja“: Michaelas Ericas 15 (7 atk. kam.), Alexas Bouteille 13 (6 atk. kam.), Norrisas Cole'as 11 (6 rez. perd.).

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 18, Brandonas Daviesas 12, Cory Higginsas 11, Nigelas Hayesas-Davisas 9.

Š. Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ Ispanijos čempionate liko vienintelė dar nepatyrusi pralaimėjimo. Sekmadienį po šešių laimėtų mačų nesėkmę patyrė Madrido „Real“ (6/1) komanda.
Pablo Laso auklėtiniai namuose 70:75 (21:14, 14:21, 17:18, 18:22) nusileido Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (5/2) ekipai.

Likus 5 minutėms „Real“ turėjo dviženklį deficitąatsiliko 59:69, bet tada surengė spurtą 10:0 ir likus 2 minutėms Walteris Tavaresas baudos metimu išlygino rezultatą – 69:69.

Bet „Herbalife Gran Canaria“ lyderis A.J. Slaughteris kitoje atakoje smeigė tritaškį (72:69), o po to, kai W. Tavaresas įmetė vieną baudą, pridėjo dar vieną tašką nuo baudų metimų linijos (73:70).

Nors „Real“ dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet ja nepasinaudojo ir čempionate patyrė pirmą pralaimėjimą.

„Real“: Walteris Tavares 18 (13 atk. kam.), Alberto Abalde 12, Guerschonas Yabusele 10 (5 atk. kam.),Thomasas Heurtelis 8.

„Herbalife Gran Canaria“: Artiomas Pustovijus 14 (6 atk. kam.), Dylanas Ennisas 13 Andrew Albicy 12 (7 rez. perd.).

Antrąją pergalę iš eilės Ispanijos ACB lygoje iškovojo Regimanto Minioto ir Gyčio Masiulio atstovaujamas Bilbao „Surne“ (2/5) klubas. Alexo Mumbru auklėtiniai namuose 87:81 (21:24, 27:21, 19:20, 20:16) palaužė Burgoso „CB Miraflores“ (3/4) krepšininkus.

11 taškų per 23 minutes pelnęs G. Masiulis buvo vienas rezultatyviausių nugalėtojų ekipoje. Jis realizavo 2 dvitaškius iš 3, 1 tritaškį iš 3 ir 4 baudų metimus iš 5. G. Masiulis taip pat atkovojo 3 kamuolius.

R. Miniotas per 17 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.) bei atkovojo 2 kamuolius. Buvęs „Ryto“ legionierius Andrew Goudelockas prie pergalės prisidėjo 12 taškų.

„Surne“: Alexas Renfroe (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kl.) ir Vitoras Benite po 16, Steve'as Zackas 9 (5 atk. kam.).

„CB Miraflores“: Angelis Delgado, Lude Hakkansonas (7 kl.) ir Andrew Goudelockas po 12, Gytis Masiulis 11.

Tuo metu Vitorijos „Baskonia“ (3/4) su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu svečiuose 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21) pralaimėjo Mursijos UCAM (5/2) ekipai ir čempionate patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Lietuvo krepšininkai žaidė naudingai, bet rezultatyvumu neišsiskyrė. R. Giedraitis per 21 min. surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 baud., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir išprovokavo 5 pražangas.

Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs ir 31 minutę ant parketo praleidęs T. Sedekerskis pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/4 baud.), bet atkovojo 10 kamuolių.

UCAM: Isaiah Tayloras 16, Jordanas Davisas 12, Augusto Lima 10.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris (5 rez. perd.) ir Mattas Costello (5 atk. kam.) po 15, Simone Fontecchio 10 (6 atk. kam.).