Po pirmosios mačo pusės Vokietijos ekipa turėjo dviženklį pranašumą (52:42), tačiau po pertraukos svečiai ėmė dominuoti ir patys rungtynių pabaigoje jau turėjo dviženklę persvarą (81:71), nors prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė vienas taiklus metimas (65:67).

Oldenburgo ekipa per paskutines dvi minutes žaibiškai artėjo prie svečių iš Stambulo, likus 1:29 min. ekipas skyrė 5-i taškai (77:81), o likus 15 sek. turėjo galimybę išlyginti rezultatą (79:82).

Po pražangos prie baudų metimo linijos stojęs Rickey Pauldingas pataikė abi baudas ir sumažino skirtumą iki minimumo (81:82).

Svečių gretose prie baudų metimo linijos siųstas Isaiah Whiteheadas pataikė tik antrą baudos metimą (81:83), o šeimininkams buvo likusios 5 sekundės.

„Ewe Baskets“ turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet tolimas Rickey Pauldingo metimas tikslo nepasiekė: „Besiktaš“ įsirašė pirmą pergalę 83:81.

„Ewe Baskets“: Rickey Paulding 15, Tai Odiase 14, Cameron Clark 12, Martin Breunig 11, Sebastian Herrera 10 taškų.

„Besiktaš“: Rondae Hollis-Jefferson 21, Jordan Bone 18, Dedric Lawson 15, Trevon Bluiett 13, Isaiah Whitehead 12 taškų.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Lapkričio 2 dieną Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygos trečiame ture svečiuosis Stambule ir bandys įveikti „Besiktaš“ pasipriešinimą.

Čempionų lygos starte Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) svečiuose 74:82 nusileido Burgoso „San Pablo“, pats „Rytas“ pirmame H grupės ture išvykoje 72:76 nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija).