7-is tritaškius per pirmą pusę pataikęs „Rytas“ po dviejų kėlinių solidžiai pirmavo 49:30.

Varžovai iš Ispanijos per pirmus du kėlinius suklydo net 11 kartų, po jų „Rytas“ pelnė 14 taškų. Tuo metu šeimininkai padarė tik tris klaidas.

Po pertraukos „Rytas“ 8-ias minutes kontroliavo situaciją parketo, bet prieš lemiamą kėlinį varžovams pavyko apkarpyti deficitą iki 14-os taškų (66:52).

Lemiamame kėlinyje Giedriaus Žibėno auklėtiniai neleido suabejoti savo pranašumu ir iškovojo įtikinamą pergalę 87:69.

„Ryto“ gretose rezultatyviausiai žaidė Ivanas Buva – 19 taškų, be to, aukštaūgis atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Rytas“: Ivanas Buva 19 (5/10 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud., 9 atkov. kam.), Vaidas Kariniauskas (5/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud., 5 rez. perd.) ir Speedy Smithas (7 rez. perd.) po 14, Margiris Normantas (1/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) 13, Arnas Butkevičius 11 (3/5 trit., 2/2 baud.), Gytis Radzevičius 10 (4/5 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), Mindaugas Girdžiūnas 3, Marko Tejič 2, Lukas Uleckas 1 taškas.

„San Pablo“: Tyrus McGee 20 (2/5 dvit., 5/10 trit., 1/1 baud.), Alex Renfroe 9, Dejan Kravič 8, Suleiman Braimoh ir Steve Zack po 7.

Čempionų lygoje artimiausią mačą „Rytas“ žais lapkričio 2 dieną Turkijoje prieš Stambulo „Besiktaš“.

StatistikaRytasSan Pablo
Dvitaškiai18/39 (46,15 %)17/32 (53,12 %)
Tritaškiai12/29 (41,38 %)10/27 (37,04 %)