Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie 65:71 (17:21, 21:16, 21:12, 6:22) krito prieš Tenerifės „Lenovo“ (4-2) krepšininkus.

Likus žaisti 8 minutes Tadas Sedekerskis pataikė dvitaškį, po kurio „Baskonia“ pirmavo 63:56, tačiau tuomet žemė pradėjo slysti baskams iš po kojų.

Per likusį rungtynių laiką šeimininkai nesugebėjo nė karto pasižymėti „iš žaidimo“, o šią lemiamą atkarpą 15:2 įspūdingai laimėję svečiai iškovojo pergalę.

Pralaimėtojų gretose geriausiai žaidė Rokas Giedraitis, kuris per 37 minutes įmetė 17 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą.

Pagrindinis jo talkininkas buvo T. Sedekerskis, per 24 minutes pelnęs 9 taškus (4/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 15 naudingumo balų.

Tenerifės klubą į priekį vedė 19 taškų surinkęs Kyle'as Wiltjeras.

Kitose sekmadienio ACB lygos rungtynėse nelengvą pergalę išvargo Madrido „Real“ (6-0) klubas, kuris svečiuose 79:71 (12:20, 28:13, 23:18, 16:20) palaužė itin solidžiai mačą pradėjusius Lugo „Rio Breogan“ (3-3) krepšininkus.

Madrido komandoje išsiskyrė 14 taškų įmetęs Guerschonas Yabusele. Pralaimėtojų gretose lietuvis Mindaugas Kačinas žaidė 14 minučių, per kurias taškų nepelnė (0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 1 naudingumo balą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)