Ketvirtojo turo rungtynėse Turkijoje šeimininkai svečius iš Rusijos nušlavė 80:41 (21:8, 23:14, 17:5, 19:14).

Rungtynėse be absoliučiai jokios intrigos įpusėjus ketvirtajam kėliniui aktualus buvo tik vienas klausimas – ar UNIKS išvengs visų laikų Eurolygos rezultatyvumo per rungtynes antirekordo, priklausiančio Novo Mesto „Krka“ komandai.

2003-2004 m. sezone ši Slovėnijos ekipa Maskvos CSKA krepšininkams pralaimėjo 35:89.

UNIKS nuo šio nemalonaus įrašo į savo „biografiją“ išsisuko, tačiau galutinis rezultatas Velimiro Perasovičiaus auklėtiniams garbės nedaro.

Dviženklį taškų skaičių UNIKS pelnė vienintelis Isaiah Canaanas – 10. Pagal bendrą efektyvumo koeficientą Kazanės krepšininkai varžovams nusileido 16-104.

UNICS dvitaškius metė 29 proc., tritaškius – 18 proc., baudas – 50 proc. taiklumu, kovą dėl kamuolių pralaimėjo 30-45.

Aleksandro Džordževičiaus treniruojamą „Fenerbahče“ į priekį vedė Marialis Shayokas – 17 taškų. Devinas Bookeris pridėjo 16, Nando De Colo – 13, Ahmetas Duverioglu – 10 taškų.

Kitose rungtynėse Vilerbane pirmąją nesėkmę šį sezoną Eurolygoje patyrė vietos ASVEL (1/3) komanda, neatsilaikiusi prieš Tel Avivo „Maccabi“ (2/2) puolimo mašiną – 85:93 (21:25, 21:24, 20:26, 23:18).

Individualiomis pastangomis svečius į priekį sudėtingais momentais traukė Jamesas Nunnally, pataikęs 10 iš 13 metimų iš žaidimo ir surinkęs 25 taškus. Tuo metu kitas „Maccabi“ lyderis Scottie Wilbekinas, nors ir surinko 13 taškų, įsigudrino nepataikyti visų 8 tritaškių.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 25, Jalenas Reynoldsas 17, Keenanas Evansas ir Scottie Wilbekinas – po 13 taškų.

ASVEL: Elie Okobo 23, Chrisas Jonesas 14, Williamas Howardas, Charlesas Kahudi ir Jamesas Gistas – po 8 taškus.

Tuo metu Berlyne antrąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (2/2). Duško Ivanovičiaus auklėtiniai svečiuose pranoko ALBA (1/3) krepšininkus – 80:76 (21:15, 31:14, 10:18, 18: 29).

Triuškinama persvara (52:29) po dviejų kėlinių pirmavę baskai po pertraukos atidavė iniciatyvą į vokiečių komandos rankas, tačiau įtemptoje mačo pabaigoje sugebėjo išsaugoti trapią persvarą.

Starto penkete mačą pradėjęs Rokas Giedraitis per 29 min. pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus asistavo komandos draugams ir surinko 9 efektyvumo balus.

Tadas Sedekerskis per 21 min. pridėjo 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir susitikimą baigė su 8 efektyvumo balais.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 17, Jaysonas Grangeris 15, Matthew Costello 10 taškų

ALBA: Luke'as Sikma 19 (8 atk. kam.), Oscaras da Silva 15, Yovelis Zoosmanas 9 taškai.