Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau antrame kėlinyje komandos puolime atkuto. Utenos ekipa kurį laiką buvo atsiliekančios vaidmenyje, bet išlyginti rezultatą galiausiai pavyko po Vytauto Šulskio baudų metimų – 28:28.

Justas Furmanavičius ir Mindaugas Lukauskis padėjo „Dzūkijai“ gerai grįžti į aikštę po ilgosios pertraukos – 47:37. Tuomet šeimininkai spurtavo 12:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 49:47.

Liko ketvirtasis kėlinys, svečiai turėjo problemų su pražangomis – po keturias buvo surinkę Joshua Newkirkas ir J. Furmanavičius. Rokas Gustys išlaikė priekyje Utenos klubą (61:54), tačiau svarbų tolimą metimą paleido M. Lukauskis, o netrukus jo pėdomis sekė ir Dylanas Frye’us – 62:63.

Rungtynių pabaigoje tritaškį pataikė M. Gecevičius, taiklus buvo ir Tomas Lekūnas, kuris ir įtvirtino uteniškių pergalę.

„Juventus“: Tomas Lekūnas 14 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 13, Martynas Gecevičius 11, Rokas Gustys (6 atk. kam.) ir Jaylinas Airingtonas – po 9;

„Dzūkija“: Joshua Newkirkas ir Dylanas Frye’us (3/6 trit.) – po 13, Justas Furmanavičius 12, Mindaugas Lukauskis 9 (3/6 trit.), Vaidas Čepukaitis 7.

Kitas mačas dzūkų lauks spalio 20 dieną prieš „Šiaulius“, uteniškiai tą pačią dieną susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Pastarosios komandos trečiadienį žaidė tarpusavyje: savaitgalį pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ (1/2) atidarė pergalių sąskaitą ir KMT.

Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 77:70 (19:14, 16:21, 16:15, 26:20) palaužė „Pieno žvaigždes“ (1/2).

Į pergalę šiauliečius vedė 17 taškų pelnęs Jonathanas Elmore'as. 16 taškų pridėjo Eimantas Stankevičius, jis visus savo taškus surinko per antrąją rungtynių pusę.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 13, Marquesas Townesas 11 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Volodymyras Konievas 10, Simas Jarumbauskas ir Karolis Guščikas – po 9;

„Šiauliai“: Jonathanas Elmore'as 17 (5 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 16, Giedrius Staniulis 13 (5 atk. kam.), Paulius Danusevičius 11 (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 7 (10 rez. perd.).