Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Motiejūnas žaidė 18 min., pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 3/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 9-is naudingumo balus.

Po trijų kėlinių šeimininkai turėjo 8-ių taškų pranašumą – 58:50. Lemiamame kėlinyje sužaidus 3 min. po Leo Westermanno dvitaškio „Monaco“ išlygino rezultatą – 61:61.

Kovoje taškas į tašką paskutinėmis sekundėmis arčiau pergalės buvo šeimininkai. Po Mario Hezonjos dvitaškio likus 47 sek. UNIKS pirmavo 74:73.

Mike'as Jamesas prametė iš toli, tačiau UNIKS savo atakos metu nepasinaudojo galimybe įtvirtinti pranašumo ir likus 5 sek. kamuolys atiteko svečiams.

Po minutės pertraukėlės kamuolį gavęs M. Jamesas atakavo iš vidutinio nuotolio, nors metimas tikslo nepasiekė, bet arbitrai fiksavo Isaiah Canaano pražangą.

Po vaizdo peržiūros arbitrai sprendimo nekeitė, prie baudų metimo linijos stojęs M. Jamesas galėjo išplėšti pergalę, tačiau prametė antrą metimą. Neįtikėtina, bet pats kamuolį atkovojęs amerikietis turėjo dar vieną galimybę išplėšti pergalę, tačiau dvitaškis paskutinę sekundę tikslo nepasiekė – 74:74.

Pratęsime sąlygas diktavo svečiai ir iškovojo pergalę 88:80.

UNIKS: Mario Hezonja 17, John Brown 14, Lorenzo Brown 13, Andrej Voroncevič (6 atkov. kam.) ir Isaiah Canaan po 10 taškų.

„Monaco“: Donta Hall 16, Mike James 14, Paris Lee 12. Brock Motum 11, Danilo Andjusič 10, Leo Westermann 7 (5 atkov. kam., 6 rez. perd.), Rob Gray ir Donatas Motiejūnas (8 atkov. kam.) po 5 taškus.

Turnyro lentelė po 2 turų (vieta, komanda, pergalės/ pralaimėjimai, taškų santykis):