Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą svečiuose 80:72 (16:15, 28:18, 19:14, 17:25) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (0/2) ir liko turnyro lentelės viršuje.

Pirmo kėlinio viduryje aikštėje pasirodęs Rokas Jokubaitis vos per 3 minutes vienas sumetė 9 taškus ir išvedė katalonus į priekį.

Nors vėliau lietuvis dar porą kartų kilo nuo atsarginių žaidėjų suolo, jis savo taškų kraičio taip ir nebepadidino.

R. Jokubaitis iš viso per beveik 13 min. pasižymėjo 9 taškais (2/3, 1/1, 2/2 baudos) ir 2 sugriebtais kamuoliais. Tiesa, Rokas po porą sykių suklydo ir prasižengė.

Cory Higginsas suvertė 16, Brandonas Daviesas 15, o Nikola Mirotičius – 11 taškų.

Bavarams 18 taškų pelnė Darrunas Hilliardas, 14 – Deshaunas Thomas, 13 – Augustine'as Rubitas.

Kitose Eurolygos rungtynėse dramatišką pergalę išplėšė Atėnų „Panathinaikos“ (1/1) krepšininkai, kurie savo arenoje 91:87 (20:21, 25:25, 19:21, 27:20) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (1/1) komandą.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei PAO atsiliko 82:87, tačiau finišavo spurtu 9:0 ir nokautavo Turkijos atstovus.

20 taškų šeimininkams surinko Nemanja Nedovičius, 14 – Ioannis Papapetrou, 13 – Darylas Maconas, 12 – Okaro White'as (9 atk. kam.).

„Fener“ gretose Janas Vesely įmetė 18 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Nando de Colo – 16, Devinas Bookeris – 14.

Tuo metu Tel Avivo „Maccabi“ (1/1) vyrams nepavyko apginti namų sienų. Jie kiek netikėtai 63:75 (10:20, 17:15, 10:19, 26:21) suklupo prieš Belgrado „Crveną Zvezdą“ (1/1).

Ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė net 21 taško atstumas – 46:67.

„Maccabi“ kailio neišgelbėjo nei 18 (6/10 tritaškiai) Scottie Wilbekino, nei 16 Mathiaso Lessorto taškų.

Belgrado kolektyvą į priekį vedė Nikola Kaliničius su 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nate'as Woltersas su 17 ir Luka Mitrovičius su 12 taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)