Sostinės ekipa startinį mačo penketą pradėjo su Vaidu Kariniausku, Arnu Adomavičiumi, Gyčiu Radzevičiumi, Arnu Butkevičiumi ir Ivanu Buva.

Nuo suolo pakilęs Tanneris Leissneris iškart ėmėsi iniciatyvos aikštelėje ir pirmame ketvirtyje pasižymėjo 7 taškais, o vilniečiai laimėjo pirmąjį kėlinį – 18:16.

Įpusėjus antrajam kėliniui Speedy Smithas 4 pelnė taškus iš iš eilės, bet „Ewe Baskets“ jau buvo priekyje ir tik padidino savo pranašumą (25:32).

Po minutės pertraukėlės vilniečiams pavyko pasivyti varžovus, o likus 19 sekundžių G. Radzevičius baudų metimais sugebėjo persverti rezultatą ir po pirmosios dvikovos pusės vilniečiai priekyje jau turėjo minimalų pranašumą – 36:37. I. Buva buvo pelnęs 10, G. Radzevičius pridėjo 9 taškus.

Po didžiosios pertraukos išėjusi sostinės ekipa įtemptai kovėsi dėl kiekvieno kamuolio ir varžovams puolime iki trečiojo kėlinio pabaigos leido atkovoti tik 2 kamuolius puolime. Margiris Normantas trečiajame ketvirtyje pelnė 9 taškus ir „Rytas“ išlaikė tą pačią persvarą – 59:58.

Likus minutei iki akistatos pabaigos sostinės ekipos kapitonas tolimu metimu iš krašto išlygino rezultatą – 70:70. M. Girdžiūnas galėjo išlyginti rezultatą, bet prametė iš vidutinio nuotolio.

Prie baudų metimo linijos stojęs Maxas Heideggeris pataikė abi baudas, o „Rytui“ buvo likusios tik 9 sek. Iš toli netiksliai atakavo Speedy Smithas, kamuolį atkovojo šeimininkai ir šventė pergalę 76:72.

„Ewe Baskets“: Max Heidegger 26, Bennet Hundt 15, Tai Odiase 12.

„Rytas“: Ivan Buva 21 (5/10 dvit., 1/2 trit., 8/11 baud., 4 atkov. kam.), Gytis Radzevičius (10 atkov. kam.) ir Tanner Leissner po 11, Margiris Normantas 9, Arnas Butkevičius 8, Mindaugas Girdžiūnas 6, Speedy Smith 4 (4 rez.perd.), Vaidas Kariniauskas 2, Arnas Adomavičius (3:24 min.) ir Marko Tejič (4 min.) taškų nepelnė, Martynas Pacevičius ir Lukas Uleckas nežaidė.