Nuo pat pradžios savo sąlygas aikštėje diktuoti ėmę aikštės šeimininkai jau po pirmo kėlinio pirmavo 25:16.

Svečiams pavyko antrame ketvirtyje pristabdyti katalonų puolimo mašiną, tačiau po didžiosios pertraukos naujos motyvacijos iš Šaro gavę žaidėjai šovė į priekį 54:44.

Paskutiniame kėlinyje komandas skyrė 15 taškų (76:61) – „Barcelona“ ne tik iškovojo pergalę, bet ir įteikė puikią atsisveikinimo dovaną Pau Gasoliui, kuris antradienį oficialiai atsisveikino su didžiuoju krepšiniu.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 19 min. pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/5 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola ir Nigelas Hayesas po 11, Pierre'as Oriola 10, Sertakas Šanli ir Rolanas Šmitas po 7, Corry Higginsas, Nicola Mirotičius ir Rokas Jokubaitis po 6.

Casademont“: Stanas Okoye 14, Jamelas McLeanas 12, Dino Radončičius 10.