„Astana“ drąsiai jautėsi ant svečių arenos parketo: pirmame kėlinyje svečiai buvo atitrūkę 21:10, o po pirmo ketvirčio pirmavo 25:15.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje keitėsi kardinaliai: 29:14 ketvirtį laimėję „Zenit“ krepšininkai po pirmosios mačo pusės pirmavo 44:39.

Po pertraukos vėl šeimininkai sostojo, o tuo naudojosi „Astana“, kuri trečio kėlinio pirmos pusės atkarpą laimėjo 15:3 ir išsiveržė į priekį 54:47. Maža to, prieš lemiamą kėlinį svečiai įgijo dviženklę persvarą – 65:55.

„Zenit“ turėjo rimtų bėdų: likus 7 min. iki lemiamo kėlinio pabaigos „Astana“ atitrūko rekordine persvara 73:58.

Atkarpa 9:2 atsakę Sankt Peterburgo krepšininkai įpusėjus kėliniui mažino savo deficitą – 67:75.

Tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę svečiai iškovojo netikėtą pergalę 83:69.

Mačą starto penkete pradėjęs Mindaugas Kuzminskas žaidė 20 min., pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį bei surinko 8 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis rungtyniavo 12 min., pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, jam žaidžiant varžovai pelnė 31 tašku daugiau nei „Zenit“.

„Zenit“: Alex Poythress 19, Jordan Loyd 14, Mindaugas Kuzminskas 9, Dmitrij Kulagin 7 taškai.

„Astana“: Jaylen Barford 24, Anthony Hickey 15, Nikolay Bažin ir Maksim Marčuk po 11 taškų.

Artimiausias rungtynes lietuvių atstovaujama „Zenit“ žais Kaune – spalio 7 dieną Eurolygos antrame ture susikaus su „Žalgiriu“.

Sankt Peterburgo ekipa Eurolygos starte 70:69 palaužė Kazanės UNIKS, „Žalgiris“ svečiuose neprilygo ASVEL.