Baskai katalonams priešinosi tik pusantro kėlinio (28:26), o vėliau nebeatlaikė varžovų tempo.

Svariausiai prie užtikrintos „Barcos“ pergalės prisidėjo itin solidų mačą sužaidęs Rokas Jokubaitis.

20-metis lietuvis per beveik 21 minutę sumetė 22 taškus (6/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/6 baudos) ir buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas.

Rokas dar pridėjo 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą bei finišavo su 22 naudingumo balais.

14 taškų nugalėtojams surinko Nikola Mirotičius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Angelis Delgado ir 14 sukaupęs Andrew Goudelockas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)