Tritaškių pagalba „Neptūnas“ buvo išsiveržęs į priekį (19:15), bet tuo pačiu atsakė Amaras Sylla, prisidėjo ir Matas Jucikas, tad „Nevėžis-Optibet“ jau buvo priekyje – 22:21. Antrą kėlinį pora tritaškių pradėjo Nojus Mineikis, kitoje aikštės pusėje porą smeigė Domantas Vilys ir Vytenis Čižauskas, tad įtempta kova tęsėsi – 44:42. Klaipėdiečiai po didžiosios pertraukos, kai surengė spurtą 6:0, įgavo solidesnę persvarą (60:51), tiesa, iki ketvirčio pabaigos iš jos kone nieko neliko – 62:59.

Benas Griciūnas ir Matas Jogėla ėmė atstatinėti pranašumą vėl (68:60), bet jiems atsakė D. Vilys ir V. Čižauskas – 66:70. Beno Griciūno ir Edgaro Želionio dėka klaipėdiečiai galėjo jaustis kiek ramiau (78:68), nes liko jau mažiau nei 5 minutės. Nors atrodė, kad persvara gali tapti lemtinga, V. Čižauskas paleido tritaškį, Abramo Canka – dvitaškį, ekipas vėl skyrė 5 taškai – 75:80.

Intrigą dar labiau kurstė Danielius Lavrinovičius (77:81), o kamuolį krovė A. Canka – 79:81. Liko 78 sekundės, E. Želionis pataikė iš toli labai svarbų metimą, tuo pačiu atsakė A. Sylla – 82:84. Likus 16 sekundžių V. Čižauskas stojo mesti baudų – jos buvo taiklios ir rezultatas tapo lygus – 84:84. Ž. Janavičiaus metimas priešpaskutinę sekundę tikslo nesiekė, kitoje aikštės pusėje paskutinio šanso neišnaudojo ir varžovai, tad laukė pratęsimas.

D. Gailius buvo kertinis „Neptūno“ žmogus pratęsime, pelnęs visus 8 taškus iš eilės, tačiau tai leido turėti tik minimalią persvarą (92:91), o vėliau baudas ir dvitaškį pridėjo B. Griciūnas – 96:91. Laikas buvo šeimininkų pusėje, nors likus 39 sekundėms A. Sylla ir pelnė taškus iš po krepšio – 95:96. Vis tik netrukus sekė pražanga, D. Gailius pataikė vieną baudą ir to užteko pergalei.

Martynas Mažeika vis dar nepadėjo „Neptūno“ ekipai.

Iš devynių klaipėdiečių tritaškių 4 pridėjo D. Gailius (4/9), 3 – N. Mineikis (3/7). Kėdainių ekipai iš 10 net 9 surinko V. Čižausko (3/6), A. Syllos (3/5) ir D. Vilio (3/6) trio.

D. Gailius su 17 taškų buvo rezultatyviausias „Neptūne (7 atk. kam.), dvigubas dublis buvo B. Griciūno sąskaitoje (16 tšk., 10 atk. kam.). „Nevėžio-Optibet“ komandoje išsiskyrė po 20 taškų surinkę A. Sylla (8 atk. kam.) ir A. Canka.

„Neptūnas“: D. Gailius 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), B. Griciūnas 16 (10 atk. kam.), J. Jucikas ir E. Želionis po 13, N. Mineikis 12, M. Jogėla 11 (8 atk. kam. 7 rez. perd.), M. Vaitkus 10 taškų.

„Nevėžis-Optibet“: A. Sylla (8 atk. kam.) ir A. Canka (6 klaidos) po 20, D. Vilys 15, V. Čižauskas 11 (8 atk. kam.), M. Jucikas 8, R. Kuksikas 7 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)