Įspūdingą pasirodymą Italijos „LBA Serie A“ lygos starte surengė Tomas Dimša. Gynėjas iš Lietuvos pelnė beveik trečdalį komandos taškų ir padėjo Trevizo „Nutribullet“ 92:77 įveikti Tortonos „Bertram Derthona“ (0-1) krepšininkus.

Buvęs žalgirietis per 25 min. pelnė 28 taškus (4/2 dvitaškiai, 8/10 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Tiek pat naudingumo balų surinko jo komandos draugas DeWayne'as Russellas, pelnęs 16 taškų. 17 taškų nugalėtojams pridėjo Michalas Sokolowskis.

„Bertram Derthona“ komandoje išsiskyrė Bruno Mascolo – 17 taškų.

Ispanijos čempionate antrą nesėkmę patyrė Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ komanda su Laurynu Beliausku ir Laurynu Biručiu. Sekmadienį ji 68:78 nusileido trečią pergalę iš eilės iškovojusiai Madrido „Real“ ekipai.

Įpusėjus dvikovai „Obradoiro CAB“ pirmavo 51:48, intriga išsilaikė iki trečio kėlinio pabaigos, kai „los blancos“ spurtą iniciavo „Real“ kapitonas Sergio Llullas.

Paskutiniame kėlinyje skirtumas išaugo iki dviženklio ir nugalėtojas jau abejonių nekėlė.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Vincent'as Poirier, 12 – S. Llullas, Fabienas Causeuras pridėjo 11. Rezultatyviausias „Obradoiro CAB“ komandoje buvo Henry Ellensonas – 20 taškų.

L. Beliauskas per 10 min. taškų nepelnė, o L. Biručio sąskaitoje 2 taškai per 8 minutes.

Kitoje sekmadienio dvikovoje Badalonos „Joventut“ 72:61 nugalėjo Vitorijos „Baskonia“, kurioje dėl traumos nežaidė vienas iš lyderių Rokas Giedraitis.

Nugalėtojams Vladimiras Brondziaskis pelnė 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Vitorijos komandoje išsiskyrė Wade'as Baldwinas – 25 taškai.

„Baskonia“ ekipai Tadas Sedekerskis per 27 min. pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo taškų.

Pirmąjį sezono trofėjų Graikijoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ klubas. PAO sekmadienį 92:83 (26:23, 27:16, 23:24, 16:20) įveikė Patrų „Promitheas“ krepšininkus ir laimėjo šalies Supertaurę. Praėjusį sezoną Atėnų ekipa šį turnyrą baigė pusfinalyje, o triumfavo tuomet „Promitheas“.

Nugalėtojams Ioannis Papapetrou pelnė 20 taškų, Okaro White'as – 15 (6 atk.k.), Georgios Papaggianis – 14 (6 atk.k.).

Patrų komandoje rezultatyviausiai žaidė Isaiah Milesas – 15 taškų, Nikos Rogkavopoulas – 13 ir Charalampas Giannopoulas – 11.

Izraelio „Winner Cup“ turnyro finale sekmadienį triumfavo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, 92:62 sutriuškinę Elato „Hapoel“ ekipą.

Šį trofėjų „Maccabi“ laimi antrus metus iš eilės ir devintą kartą klubo istorijoje.

Nugalėtojams Jamesas Nunnally pelnė 19 taškų (5/6 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius ir buvo paskelbtas finalo MVP.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)