Lemiamame ketvirtyje komandas teskyrė vienas taškas (62:61), tačiau tuomet katalonai kiek atitrūko ir pergalingai finišavo – 78:69.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 5 minutes pelnė 2 taškus – tiek pat, kiek surinko ir pirmą nesėkmę sezone patyrusiems Galisijos atstovams ACB lygos debiutantas Mindaugas Kačinas, žaidęs per 12 min.

Po rungtynių 28-erių metų puolėjas iš Klaipėdos, kalbėdamas su „Delfi TV“ laidos „Šaro Barsa“ kūrėju, sporto žurnalistu Tomu Ramansku, dėl pralaimėjimo pernelyg nesikrimto.

„Buvo malonu susitikti su tokiu klubu tokioje arenoje. Tikrai geras jausmas. Iki paskutinių minučių galvojome, kad galime laimėti. Iš pradžių buvo kiek keista, tik per teliką juos buvau matęs. Tai buvo faina. Vėliau šiek tiek su treneriu Tomu Masiuliu pašnekėjome“, – sakė jis.

Pietų Karolinos universitete studijavęs M. Kačinas 2016-2018 metais gynė gimtojo miesto „Neptūno“ garbę, o vėliau pasirinko legionieriaus kelią – žaidė Lenkijoje ir Islandijoje, kol galiausiai atsidūrė Ispanijoje.

„Komandoje esu jau antrus metus. Viskas man čia patinka. Jeigu gerai treniruojiesi, gauni daugiau ir tų žaidimo minučių“, – tikino M. Kačinas.