„Barcelona“ dėl pergalės turėjo plušėti iki pat rungtynių pabaigos. 37 min. šeimininkai pirmavo tik keturiais taškais (67:63). Bet tada Nikola Mirotičius realizavo dvi baudas, Nigelas Hayesas pridėjo dvitaškį ir likus pusantros minutės „Barca“ įgijo solidesnę aštuonių taškų persvarą – 71:63.

Būtent N. Mirotičius buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Ispanijos čempionų puolėjas per 26 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 1/2 trit., 11/14 baud.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 32 naudingumo balus. N. Hayesas prie pergalės pridėjo 14 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 14 naudingumo balų.

Tik 5 minutes žaidęs R. Jokubaitis pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/1 trit.), 1 perimtu kamuoliu ir 2 naudingumo balais.

Pralaimėtojų gretose M. Kačinas rungtyniavo 12 minučių ir surinko 2 taškus (1/3 dvit.), 2 atkovotus kamuolius bei 2 naudingumo balus.

Tuo metu Bilbao klubo neišgelbėjo ir solidžiai žaidę lietuviai. G. Masiulis per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų. R. Miniotas per 18 minučių surinko 11 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 15 naudingumo balų.

Tenerifės ekipą į pergalę vedė Sasu Salinas. Gynėjas pelnė 24 taškus (3/3 dvit., 5/11 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.