Rungtynės prasidėjo apylygia abiejų komandų kova, bet antrą kėlinį „Rytas“ pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį – 24:19. Po Martyno Pacevičiaus poros metimų skirtumas tapo dviženklis – 38:25, bet įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 9 taškai (40:31).

Po didžiosios pertraukos „Rytas“ laimėjo atkarpą rezultatu 11:2 ir įgijo 21 taško pranašumą – 60:39. Tai buvo didžiausia persvara, kokią šiame mače turėjo šeimininkai.

Tačiau didelė persvara negarantavo vilniečiams ramaus gyvenimo. Vedami Eimanto Stankevičiaus šiauliečiai sugrąžino intrigą (64:72), o po Jonathano Elmore’o taiklaus metimo komandas skyrė vos 6 taškai – 66:72.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 74 sekundėms svarbų tritaškį smeigė Šiaulių ekipos įžaidėjas Donatas Sabeckis (75:71), o netrukus perėmęs kamuolį J. Elmore’as sumažino vilniečių pranašumą iki minimumo – 74:75.

Likus 48 sekundėms svarbius taškus antruoju bandymu pelnė „Ryto“ ekipos žaidėjas Tanneris Leissneris (77:74), bet po Antano Sireikos paprašytos minutės pertraukėlės J.Elmore’as vėl sumažino Šiaulių komandos atsilikimą iki minimumo (76:77). Vis dėlto, paskutinis žodis priklausė „Ryto“ krepšininkams. Mindaugas Girdžiūnas realizavo du baudų metimus, o desperatiškas Donato Sabeckio tolimas metimas skriejo pro šalį, tad pergalę 79:76 iškovojo sostinės krepšininkai.

Nors „Šiauliai-7bet“ ir pralaimėjo, tai nebuvo blogiausias dalykas – prabėgus beveik pusei ketvirtojo kėlinio skausmingą kojos traumą patyrė Arminas Urbutis, palikęs aikštę tik su komandos draugų pagalba.

„Ryto“ gretose debiutavęs Kennethas Smithas per 21 minutę pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, 4 kartus suklydo ir surinko -2 naudingumo balus.

„Rytas“: Ivanas Buva 20 (6 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 16 (4 rez. perd.), Margiris Normantas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Martynas Pacevičius 10, Tanneris Leissneris 8 (4 atk. kam.).

„Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 20 (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 18 (7 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 14, Jonathanas Elmore’as 13 (5 atk. kam.), Arminas Urbutis 9 (6 atk. kam.).