Dvikovą geriau pradėjo CSKA, kuri per jau per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą (21:10) bei rungtynes kontroliavo iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms Grigonis smeigė tritaškį bei sukrovė raudonarmiečiams dviženklį pranašumą (66:54). Visgi išretėjęs „Zenit“ nepasidavė – atsakė spurtu 9:2 ir po Jordano Loydo tritaškio likus 3 minutėms priartėjo iki 5 taškų (63:68).

CSKA rungtynių baigtį nusprendė spurtu 7:1, kurį likus pusantros minutės tritaškiu užbaigė Nikita Kurbanovas (75:64). Xavi Pascualio auklėtiniai stebuklo nebesugebėjo sukurti.

Pirmąjį savo trofėjų CSKA ekipoje iškovojęs M. Grigonis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių surinko 11 taškų. Jis prametė visus 3 dvitaškius, realizavo 3 tolimus metimus iš 5 ir abi baudas. M. Grigonis taip pat atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Zenit“ ekipoje žaidžiantys Lietuvos krepšininkai rungtynes stebėjo iš tribūnų.

Finale Sankt Peterburgo klubas neteko vieno savo lyderių. Sužaidus vos 30 sekundžių pirmajame kėlinyje čiurną susižeidė Shabazzas Napieras, kuris vėliau ant parketo nebesugrįžo.

CSKA: Willas Clyburnas 18, Gabrielis Lundbergas 14 (6 atk. kam.), Marius Grigonis 11, Nikola Milutinovas 10 (5 atk. kam.), Tornikė Šengelija (9 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas ir Aleksejus Švedas po 7.

„Zenit“: Billy Baronas 17 (2/9 trit., 5 rez. perd.), Jordanas Loydas 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Mickey ir Alexas Poythressas (9 atk. kam.) po 12, Sergejus Karasiovas 8.

VTB Vieningosios lygos Supertaurės rungtynėse dėl trečiosios vietos pergalę iškovojo Kazanės UNIKS klubas. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai 84:70 (21:22, 20:22, 21:16, 22:10) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)